Mgr. Tereza Tymrová


Lektorka vzdělávací kurzů pro dospělé
Lektorka přípravných kurzů matematiky

Jmenuji se Tereza Tymrová a v současné době působím na Průmyslové střední škole v Letohradě. Vystudovala jsem univerzitu v Hradci Králové, pedagogiku pro střední školy (matematiku a základy společenských věd). 

Mým koníčkem je psychologie, které se ve volném čase věnuji. Vystudovala jsem Výchovné poradenství jenž se staví na psychologii výchovy. Absolvovala jsem nemálo kurzů zaměřené na psychologii osobnosti. 

Jsem zakladatelkou platformy DoučMě, která nabízí doučování a vzdělávací kurzy pro všechny. Osobně jsem lektorkou vzdělávacích kurzů pro dospělé, přípravných kurzů matematiky a pár hodin individuální výuky matematiky.

Hodiny mám koncipované na pochopení smyslu dané látky se zapojením zábavných aktivit. Snažím se být nejen učitelkou skrze výklad a vysvětlení ale i průvodcem k pochopení smyslu matematiky.

Mám zkušenosti s Hejného matematikou a mám blízko k přístupu Montessori. Principy Montessori se snažím do výuky zařadit. A to především skrze respektující přístup k žákům a k rozvoji radosti s poznání.


Mgr. Jitka Tomešová


Lektorka vzdělávacích kurzů pro dospělé

Jmenuji se Jitka Tomešová a bydlím v Žamberku. V současné době působím jako učitelka všeobecně vzdělávacích předmětů na Střední škole gastronomické a technické v Žamberku. Na této škole vykonávám i funkci kariérové poradkyně. 

Vystudovala jsem magisterský studijní program Sociální pedagogika na Univerzitě Hradec Králové. 5 let jsem pracovala v sociální oblasti a následně 6 let v různých sférách státní správy (Magistrát města Pardubice, Krajský úřad Pardubického kraje, Městský úřad Žamberk).

Během mého profesního života jsem absolvovala řadu kurzů a seminářů zaměřených na komunikaci a sociální práci, které jsem následně aplikovala ve svém zaměstnání. 

Mám vystudovaný kurz krizové intervence, dlouhodobý kurz práce s rodinou a řadu dalších kurzů zaměřených na rozvoj osobních kompetencí a komunikačních dovedností. 

Chtěla bych v rámci kurzů předávat své nabyté znalosti a zkušenosti ze svého života.

Veronika Ščudlová


Lektorka hodin matematiky

Jmenuji se Veronika Ščudlová,
již na střední škole jsem našla zálibu v matematice i v doučování. Připravovala jsem své spolužáky na testy i zkoušky.

Matematiku jsem studovala i na vysoké škole - obor finanční a pojistná matematika. Při studiu u poté jsem se věnovala doučování matematiky a připravovala jsem své známé na přijímací zkoušky i maturity. Vše zvládli s úspěchem.

Můj přístup je a bude individuální. Prioritou je pro mne pochopit studenta a jeho myšlení, díky kterému jsem schopna přizpůsobit výklad i vysvětlení dané problematické látky.

Tereza Štěpánková


Lektorka hodin matematiky a fyziky

Mgr. Aneta Motyčková


Lektorka přípravných kurzů českého jazyka

Proč si vybrat právě nás?

„Sotva jsem někdy znal matematika, který byl schopen něco odůvodnit.“  Stephen Hawking.
DoučMě matematické úlohy odůvodňuje, protože důvod dává smysl, a to nejen matematice.


Zábava

Zábava

Učení zábavně a s úsměvem.
%
Úspěšnost žáků a studentů
Vědomosti

Vědomosti

Každý má kapacitu na to, pochopit matematiku.

Nabídka doučování a kurzů

Co říkají rodiče a žáci?

 • Veronika Moravcová

  9. ročník ZŠ

  "Potřebovala jsem doučování na přijímačky na SŠ z matematiky a dostala jsem kontakt na paní učitelku Tymrovou. Ta mi dala potřebné materiály a společně jsme dělaly testy z minulých roků a vysvětlovala mi jak se to počítá a jaký to máš smysl. Byla jsem s ní velmi spokojená a díky ní jsem se umístila velmi dobře v přijímacím řízení."
 • Aneta Kalášková

  Střední škola

  "Měla jsem velké štěstí, že jsem se setkala s Terkou Tymrovou, která se mě ochotně ujala ohledně doučování z matematiky. Je velmi ochotná, vše mi skvěle vysvětlila. Vždy, když jsem potřebovala něco vysvětlit, našla si na mě čas.Terezka je výborný pedagog,ale i skvělý člověk. Tímto jí ještě jednou děkuji."
 • Karolína Kostkanová

  9. ročník ZŠ

  "Doučování bylo skvělé, skvělý přístup a opravdu mi pomohlo s přijímacími zkouškami na SŠ. Slečna Tymrová byla milá, ochotná a šlo poznat že jí doučování opravdu bavilo."

  Odběr novinek

  Prosím, povolte javascriptu odeslat tento formulář